KONST / Litografier / Färglitografi 12689315
nr 1268 9315
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/75. Motivet: 56x44 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:48:31
11/8 23:09:24
11/8 23:10:44
James Coignard
Läs mer om James Coignard